Vakantiehuis Eko-hiska
Algemeen
Op kleine afstand van het dorpje Zekovec staat het deels tussen de bomen verscholen geheel vrijstaande vakantiehuis "Eko Hiska". U bereikt het huis via een onverharde oprit van 500 mtr. Vanuit het dorp start de gondel naar de skipistes met zijn mooie restaurant, ski-verhuur en skischool voor volwassenen en kinderen. Vooral voor beginnende skiers een ideaal ski-oort.
Voor de zomer gasten een ideaal plekje om heerlijke wandelingen te starten in de omliggende bossen of gedurende de gehele dag genieten van het heerlijke zonnetje dat gedurende hele dag rondom het huis schijnt. Wel even van terras wisselen en regelmatig insmeren met zonnebrand is gewenst. De grote bomen zorgen ook voor schaduwrijke plekjes. Zekovec ligt op 4 km van het kleine stadje Mozirje met alle voorzieningen die nodig zijn voor een onbezorgde vakantie. Gratis internet in de plaatselijke biblioteek, een gezondheids centrum waar men 24 uur per dag terecht kan en een drietal supermarkten waaronder een Aldi.
Op de begane grond vindt u een hal met de badkamer met douche en ligbad. Grote woonkamer met eethoek - keuken en een opbergruimte voor ski's en bagage. Op de eerste verdieping zijn drie twee persoons slaapkamers en en een pers. slaapkamer. Een van de 2 persoons slaapkamers heeft een balkon.
Prijs
07 Jan - 30 April 2012 € 490
30 April - 2 Juni € 390
02 Juni - 01 Sept € 490
01 Sep - 22 Dec € 390
22 Dec - 05 Jan 2013 € 910
Deze prijzen zijn exclusief bed –bad en keuken linnen, dit kan bij gehuurd worden voor € 3,50 p.p. Exclusief € 50 einschoonmaak en de toeristen belasting ad. € 1 p.p.p.d.
Omgeving
Het winterse skigebied Golte is in de zomer een prachtig wandel gebied met zijn Alpentuin waar alle in Slovenië groeiende bomen en planten bij elkaar gebracht zijn. De weiden en bossen rondom het huis zijn vrij te betreden. U zult daar geen boze boeren vinden die u verbieden hun grond gebied te betreden. Eerder zal de gastvrije bevolking u uitnodigen voor een borrel of tokats (appelcider) uit eigen stokerij. Mozirje is het nabijgelegen stadje waar u uw inkopen kunt doen. De ijsgrot in Luce, het natuurgebied Logarska Dolina en de Panoramaweg zijn bezienswaardigheden die u niet mag missen. Ook het Mijnmuseum en het kasteel van Velenje met zijn musea zijn een bezoek meer dan waard. Aan de hoofdstad Ljubljana met zijn dagelijkse groenten-vlees en vis markt - bruisende studenten leven en vele betaalbare gostilna’s (restaurantjes) is een dagje uit goed besteed. Bled -Maribor en Ptuj zijn bezienswaardige stadjes die evenals Ljubljana binnen het uur te bereiken zijn. In de omgeving zijn de sportieve bezigheden te vinden, zoals: mountainbiken-parasailing-paardrijden-kanoen-raften-rotsklimmen op een klimwand in de bergen, fietsen en wandelen.
Locatie
Dit vakantiehuis staat ongeveer acht honderd meter uit het centrum van Zekovec . Het dorp ligt 3,5 km van het stadje Mozirje in het Savinjadal. Mozirje ligt in het centrum van Slovenie waardoor alle bezienswaardigheden in Slovenie in de vorm van dagtochten bezocht kunnen worden.
